Štramberk
Štramberk
[ MĚSTSKÝ ÚŘAD | HISTORIE A PAMÁTKY | TURISTICKÉ INFORMACE]

Úvodní strana    English   Deutch   Polski     

Štramberk


Městské informační centrum Štramberk

UPOZORNĚNÍ - POZOR, ZMĚNA SYSTÉMU PARKOVÁNÍ!!!
Ve městě je od 1. 6. 2012 nový systém parkování. Pro osobní vozidla využijte parkoviště "Horečka", "Základní škola", "Oční" a pro autobusy parkoviště "Sokolovna" - mapa zde

Městské informační centrum (dále jen IC) Štramberk je oficiálním informačním centrem a je certifikováno Českou centrálou cestovního ruchu CzechTourism.
Základním posláním je informační činnost a propagace města Štramberk v České republice i v zahraničí.


IC nabízí bezplatně informace o:
- městě a jeho okolí 
- otevíracích dobách 
- možnostech ubytování 
- možnostech stravování 
- lokalizace, pojmenování ulic
- službách ve městě 
- pamětihodnostech a atraktivitách v regionu 
- telefonních číslech 
- firmách podnikajících na území města 
- vlakových a autobusových spojích 
- možnostech kulturního a sportovního využití času 
- důležitých úřadech a institucích

Služby:
- prodej pohlednic, turistických a cykloturistických map, knih, turistických známek aj. 
- předprodej vstupenek
- kopírování, tisk z PC, skenování
- veřejný internet
- možnost uschovat (odložit) zavazadla

PROVOZNÍ DOBA:
květen - září
út - ne   8:30 - 12:00  12:30 - 17:00

říjen - duben
út - so   8:30 - 12:00  12:30 - 16:00
    ne   10:00 - 12:00   12:30 - 16:00  


Pravidla pro předprodej vstupenek MIC (akce města, kde je ohlášen předprodej)

1. Zahájení a ukončení předprodeje vstupenek na kteroukoliv akci je stanoven určitým termínem.
2. Vstupenky je možné objednat také telefonicky, ovšem za předpokladu, že si je objednávající vyzvedne a zaplatí do 48 hodin po objednání v MIC. Po uplynutí této lhůty bude objednávka zrušena. Na každou objednávku bude připsán den a hodina objednání.
3. Poslední možné vyzvednutí vstupenek je 24 hodin před zahájením plánované akce, popř. poslední stanovený prodejní den, a to osobně v MIC. Na pozdní nebo nevyzvednuté objednávky nebude brán zřetel. Zbylé vstupenky budou poskytnuty k prodeji v místě konání akce.
4. Lístky na pořádané akce zakoupené v předprodeji se mohou vrátit nejpozději do 48 hodin před konáním akce. Po této lhůtě se peníze za tyto lístky již vracet nebudou.

Schválená pravidla z roku 2007 doplnila kulturní komise 3. 11. 2008

PROVOZNÍ DOBA:

Pondělí: 08:30 - 17:00
Úterý: 08:30 - 17:00
Středa: 08:30 - 17:00
Čtvrtek: 08:30 - 17:00
Pátek: 08:30 - 17:00
Sobota: 08:30 - 17:00
Neděle: 08:30 - 17:00

Přestávka: 12:00 - 12:30

LOKALIZACE

SOUŘADNICE WGS-84

  • Severní šířka: 49° 35´ 26.94¨
  • Východní délka: 18° 7´ 3.96¨

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km

NA ÚZEMÍ OBCE EVIDUJEME

DALŠÍ INFORMACE: http://www.stramberk.info

AKTUALIZACE: Petra Dobečková (Městské informační centrum Štramberk) org. 132, 28.07.2016 v 15:45 hodin

Copyright 1998-2019 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
webdesign © 2006 Jaroslav Němec - design.jarnemec.com